הלוואות להליך רפואיהאם אתם עומדים לעבור הליך רפואי יקר ובלתי צפוי ואתם זקוקים להלוואה נוחה? האם עליכם לעבור שיקום פה במרפאת מומחים או שאתם רוצים לעבור ניתוח פלסטי כדי לשפץ ולחטב את גופכם? ובכן, רוב הישראלים אינם יכולים לממן הליך רפואי יקר ללא הלוואה. לכן, כדאי לדעת כי יש מגוון פתרונות ומסלולי הלוואות להליכים רפואיים שונים, החל מניתוחים כירורגיים, דרך הליכי שיקום ועד ניתוחים וטיפולי אסתטיקה.

מי מציע הלוואות להליך רפואי?

הלוואות קטנות או גדולות להליכים רפואיים שונים אפשר לקחת מבנקים מסחריים, מחברות כרטיסי האשראי ומחברות מימון פרטיות. אפשרות נוספת הנחשבת משתלמת היא לקחת הלוואה למימון ההליך הרפואי על חשבון כספי הפנסיה או על חשבון קרן השתלמות נזילה. כדאי לדעת כי גם חלק מקופות החולים מציעות הלוואות לעמיתים, אך בדרך כלל אלו הלוואות מוגבלות מבחינת סכומים, וכדי לקבל הלוואה גדולה יש לקבל המלצה משב"ן, ויש לעמוד בתנאי הסף.

רופא מייעץ לפציינטית בנוגע להליך רפואי

כיום, מרפאות פרטיות כמו גם מרפאות המומחים של קופות החולים, מציעות בין היתר גם הלוואות למטופלים במטרה לסייע להם לעבור את ההליך הרפואי בלי להתמודד עם קשיים כלכליים וללא צורך לקחת הלוואה מהבנק הפוגעת באובליגו. חלק ממרפאות הפלסטיקה והאסתטיקה מציעות למטופלים ולמטופלות הלוואות נוחות, אלו הלוואות בהסדר עם חברות מימון פרטיות, לכן כדאי להשוות את התנאים להלוואה מגופי מימון אחרים כמו בנקים.

מגוון מסלולי הלוואות בהתאם להליך הרפואי

ראוי לציין כי גופי המימון השונים מציעים מגוון רחב של הלוואות להליך רפואי, כך לדוגמה יש מסלולי הלוואה המיועדים למי שזקוק לטיפול שיניים מורכב או להליך שיקום הפה, ויש הלוואות ייעודיות ואטרקטיביות לטיפולי פוריות, להשתלות בארץ או בחו"ל וכיוצא בזה.

לכן, כדאי להיעזר ביועצים מנוסים כדי לבחור במסלול המימון המתאים ביותר להליך הרפואי שצריך לעבור וליכולת ההחזר של הלווה.

כאשר משווים הצעות להלוואות להליכים רפואיים חשוב להתייחס לגורמים הבאים: סכום מירבי שניתן לקבל, תקופת פירעון, ריבית, הצמדה, אפשרות לפירעון מוקדם, ריבית פיגורים, ערבים וביטחונות.

הלוואות להליך רפואי מומלץ לקחת רק בעזרת היועצים של הלוואות בריביות אטרקטיביות. למידע נוסף ולהצעה משתלמת, ללא התחייבות מצדכם, השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

חברות הלוואות מומלצות

  • קרדיט פוינט

    הלוואות אטרקטיביות לבעלי נכסים