תמיר פישמןתמיר פישמן החלה את דרכה בתור בית השקעות בוטיק קטן יחסית אך עם השנים צמח מאוד וכיום מדובר על חברת השקעות בעלת היקף נכסים מנוהלים גדול ושמציעה מגוון רחב של שירותים ומוצרים פיננסיים. חברת תמיר פישמן הוקמה על ידי אנשי שוק ההון אלדד תמיר, שמכהן כמנכ"ל ונשיא החברה ודני פישמן שמשמש כיום שותף בחברה, תמיר פישמן הוקמה תוך שיתוף פעולה ייחודי עם בנק ההשקעות .Royal Bank of Canada 

יועץ בחברת הלוואות

שירותים פיננסיים של תמיר פישמן – חברת השקעות

כאמור, תמיר פישמן הוקמה בראשית דרכה כבית השקעות שסיפק שירותי ניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים ועסקיים אך עם השנים והתפתחות התחום הפיננסי בישראל ובעולם צמח היקף השירותים שהחברה מציעה, שירותי חברת תמיר פישמן הם:
•    
ניהול תיקי השקעות
•    
קרנות נאמנות
•    
קופות גמל וקרנות השתלמות
•    
חיתום והנפקות
•    
ניהול אופציות לעובדים
•    
קרנות הון סיכון פרטיות של החברה, כולל שתי קרנות גידור (מנייתית ואג"חית)
•    
הפעלת קרן השקעות נדל"ן במזרח אירופה
•    
מחלקת מחקר בינלאומית של בנק RBC
•    
ברוקראז' למוסדיים

נתונים לגבי חברת תמיר פישמן

חברת תמיר פישמן פעילה במסגרת כמה סניפים ארציים קטנים אשר מוקדשים בעיקר לתחום ניהול ההשקעות הפרטי, משרדי החברה הראשיים נמצאים ברחוב הברזל בתל אביב. תמיר פישמן –  חברת השקעות מעסיקה כ-150 עובדים, מנהלת קופות גמל וקרנות נאמנות בהיקף של כ-4.6 מיליארד ש"ח, מנהלת תכניות אופציות לעובדים בהיקף כ-14.7 מיליארד ש"ח, מנהלת קרנות הון פרטיות של החברה בהיקף כ-1.4 מיליארד ש"ח ומעניקה מימון והלוואות לחברות בהיקף כולל של מעל 20 מיליארד ש"ח.

החברה היא חברה פרטית, אינה נסחרת בבורסה ולכן אינה מפרסמת דו"חות כספיים מלאים כפי שנהוג בקרב חברות ציבוריות. דירקטוריון החברה מורכב מהמנכ"ל והשותף אלדד תמיד, השותף דני פישמן וסגן יו"ר בנק RBC Capital Markets, ברוס רות'ני – RBC הוא בעל המניות הגדול ביותר בחברה לצד השותפים המייסדים.

פעילות חברת תמיר פישמן בתחום המימון וההון סיכון

לצד פעילות ההשקעות הפרטית והמוסדית של תמיר פישמן החברה מנהלת מערך של השקעות עצמיות בתחום של מימון חברות והשקעות הון סיכון. לאורך השנים חברת תמיר פישמן, באמצעות חברת הבת תמיר פישמן וונצ'רס, השקיעה בכ-40 חברות טכנולוגיה ישראליות ובאמצעות שלושה סבבים של קרנות הון סיכון. החברה הוקמה ומנוהלת על ידי השותפים המייסדים של חברת תמיר פישמן עצמה בנוסף לכמה משקיעים נוספים שפעילים בתחום ההון סיכון.

החברה העניקה מימון, למטרות השקעה עצמית בחברות כמובן, של מיליארדי שקלים ואף הגיעה להישגים מצוינים עם מכירת חלק מהחברות להן העניקה מימון והשקיעה בהן. פעילות ההון סיכון של תמיר פישמן מתנהלת בשיתוף עם חברת השקעות ההון סיכון הענקית "דרייפר, פישר, יורבטסון – DFJ".

תמיר פישמן אינה חברת השקעות ופיננסיים שמציעה את שירותיה הישירים לכלל הציבור אלא בעיקר ללקוחות פרטיים בעלי אמצעים או לחברות בראשית דרכן, הציבור הרחב יכול כמובן להשקיע בקרנות הנאמנות של החברה או לחסוך בקופות בגמל וקרנות ההשתלמות של תמיר פישמן. מבחינת הלוואות החברה לא מציעה פתרונות רלבנטיים לציבור הרחב אלא עוסקת רק במימון והשקעה בחברות טכנולוגיות בראשית דרכן או מימון ורכישת מיזמי נדל"ן במזרח אירופה לצד יתר הפעילויות הפיננסיות הנרחבות של החברה.

תמיר פישמן היא חברה פיננסית מקצועית מאוד ששמה דגש על תחומים בעלי אפשרויות רווח רבות, לה וללקוחותיה, ורמות סיכון שמצריכות ניהול ומקצועיות עליונים לצד מוצרים כלליים כמו קרנות נאמנות.

חברות הלוואות מומלצות

  • קרדיט פוינט

    הלוואות אטרקטיביות לבעלי נכסים