קרן קורת מורחבהמשבר הכלכלי השפיע על כולם בשנים האחרונות, כולם הרגישו את השפעות המשבר, שכירים פוטרו, משכורות צומצמו, מפעלי נסגרו ומן הסתם כל אלו השפיעו באופן ישיר על עצמאיים במשק. אנשים מוציאים פחות כסף בתקופות משבר וזאת משום שפשוט אין להם את הכסף להוצאות שונות. לא מדובר על מותרות, אנשים ממש מוותרים על צרכים בסיסיים משום שאין להם דרך לממן אותם.

עצמאיים רבים במשק יודעים היטב כמה קשה לשוד את אותן תקופות משבר, יש כאלו שיצליחו לב לצאת מהתקופות הקשות ויש כאלו שלא, יש את אלו להם יש כסף בצד לימים קשים ויש את אלו שלא. המדינה וככלל החברה מעודדת אנשים לעצמאות משום שזו מספקת מקומות עבודה, דוגמא אחת של קרן מימון המעודדת עצמאיים היא קרן קורת מורחב והיא הכתובת הנכונה לפנות אליה המקרה של משבר כלכלי.

אדם מקבל כסף מהלוואה

מהי קרן קורת מורחב ולמי היא מיועדת?

קרן קורת מורחב היא קרן שהוקמה בשנת 1994 על ידי תורמים מארצות הברית ומאירופה והיא נועדה לעודד עסקים, עצמאיים ויזמים לייצר עוד מקומות עבודה ובייחוד בפריפריה. קרן קורת דוגלת בחזון של עזרה לאחרים כדי שיוכלו לעזור לעצמם ואין ספק שהיא הוכיחה זאת, משנת 1994 קרן קורת העניקה 8,000 הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בהיקף של 900 מיליון שקלים.

קרן קורת מורחב הוא מסלול בתוך קרן קורת ובו למעשה ניתנות הלוואות בהיקף גדול יותר מהרגיל, כמובן שלהיקף זה יש מחיר כמו לכל דבר אחר והמסלול מתאים לעסקים ספציפיים.

אם יש לכם עסק בינוני או קטן ואתם מעוניינים להרחיב אותו או לשדרג אותו אתם מועמדים מתאימים לקבלת הלוואה לעסקים קטנים מטעם קרן קורת מורחב, כמו כן אם אתם עצמאיים ונקלעתם למשבר כלכלי אתם גם יכולים לבקש את ההלוואה.

מהן הדרישות מכם כשאתם מבקשים הלוואה אצל קרן קורת מורחב?

הדרישות של קרן קורת מורחב הן לא דרישות גבוהות בהתחשב בעובדה שהיא מעניקה גב כלכלי במקרים רבים בהם הבנקים לא יכולים להציב, בראש ובראשונה הקרן דורשת שלא יהיו מגבלות בנקאיות, זאת אומרת שחשבון הבנק של העסק לא יהיה מוגבל בכל צורה שהיא, כמו כן העסק צריך להיות נקי לחלוטין מחובות לרשויות המס ואין הוא נמצא תחת כינוס נכסים או בפירוק.

קרנות מסוימות דורשות הון עצמי שעומד בין 10% ל – 25% מתוכנית ההשקעה ולכל קרן סיבותיה שלה לבקשה מסוג זה.

קצת על מסלולי קרן קורת מורחב:

קרן קורת מסלול מורחב מציעה סל מוצרים משלים אך הוא אינו בא במקום מסלולים אחרים של קרן קורת אלא כתוספת שלהם, המסלולים מיועדים לאנשים שמגישים בקשות מעל 200,000 שקלים.

מסלול קרן קורת מורחב עד 300,000 שקלים מציע שיעור ריבית פריים + 1.8%, תקופת ההחזר היא עד 60 חודשים, תקופת גרייס היא עד 3 חודשים, יש דרישה ל – 25% בטחונות מטריאליים ולא יתקבלו ערבים. את תוכנית זו כמו כל התוכניות העסקיות האחרות של קרן קורת יש לבצע אצל יועצים מורשים של הקרן.

מסלול קרן קורת מורחב בין 300,000 שקלים עד 600,000 שקלים הוא המסלול המורחב ביותר ובו שיעור הריבית הוא פריים + 1.95%, תקופת ההחזר היא עד 60 חודשים ותקופת גרייס היא עד 3 חודשים גם כן.

מבחינת הביטחונות כאן יש צורך ב- 60% ביטחונות + ערב (לפעמים שיקול הדעת של מנהל הסניף יכול לבטל את הצורך בערב), כמו כן הביטחונות יאושרו בהתאם לדרישת הקרן והבנק. בהלוואה זו יש צורך בערבויות אישיות של היזמים ובני או בנות זוגם.

חברות הלוואות מומלצות

  • קרדיט פוינט

    הלוואות אטרקטיביות לבעלי נכסים