קרן נסהסוכנות היהודית מפעילה מספר קרנות מימון המסייעות לעסקים בפריפריה, קרן נס היא אחת מקרנות הסוכנות המסייעות לעסקים הפועלים בדרום הארץ.

קרן נס מיועדת לעסקים הפועלים בדרום הארץ, באזור הנגב, למעט בערים, אילת, באר שבע ואופקים ומיועדת ליזמים הזקוקים למימון לצורך הקמה של עסק חדש, או לעסקים קטנים פעילים המבקשים להרחיב את הפעילות העסקית שלהם. הקרן פועלת במימון הקהילה היהודית של ניו ג'רזי והקהילה היהודית במיאמי, ארצות הברית.

יתרונות הקרן הם במתן ערבויות המאפשרים קבלת הלוואה לעסקים בתנאים נוחים יותר תוך תשלום ריבית נמוכה יותר מאשר הריבית הניתנת בבנק.

אנשי עסקים בפגישה הנוגעת לקבלת הלוואה מקרן נס

עבור מי מיועדת קרן נס?

הקרן מיועדת עבור עסקים באזור הנגב, חוץ מעסקים הפועלים בתחום העיר באר שבע, העיר אילת והעיר אופקים.

הקרן מיועדת לעסקים הפועלים בכל התחום העסקי, המבקשים להתרחב או ליזמים המבקשים לפתוח עסק חדש. ישנה עדיפות לעסקים אשר מספקים תרומה מהותית לאזור.

לקרן אין קריטריונים ברורים לגבי כמות העובדים או היקף הפעילות העסקית, אולם היא מיועדת למתן הלוואות לעסקים קטנים, והם אלה שמקבלים אותן לרוב..

תנאי ההלוואה

הקרן מספקת הלוואה בגובה 50,000 דולר, כאשר במקרים חריגים ניתן לקבל הלוואות בגובה של עד ל75,000 דולר.

משך ההלוואה הוא עד ל-6 שנים, כאשר הלווה מקבל תקופת גרייס של עד לשנה. תקופת הגרייס מאפשרת ללווה לדחות את מועד תחילת התשלום לתקופה של עד לשנה.

ההלוואה ניתנת במסלול צמוד פריים פלוס 0.6%.

הקרן מספקת עד ל-70% מהביטחונות עבור ההלוואה, כאשר את שאר הביטחונות על הלווה לספק, על פי סיכום פרטני המתבצע בבנק.
הלווה חייב בתשלום 50% מעמלת עריכת מסמכי האשראי על פי דרישות הבנק.

כיצד ניתן לקבל את ההלוואה?

על מנת להגיש בקשה לקבלת ההלוואה יש להגיש בקשה למשרדי הסוכנות היהודית בבאר שבע. ההלוואה ניתנת בערבות הסוכנות על ידי בנק אוצר החייל, ולכם יש לפתוח חשבון בסניף הבנק. קבלת ההלוואה כרוכה בהצגת תכנית עסקית מפורטת.

עסקים בדרום הארץ יכולים לקבל הלוואות גם מקרנות אחרות שמפעילה הסוכנות היהודית. קרן הסוכנות היהודית, קרן רמת הנגב, מסייעת לעסקים באזורים אחרים בדרום הארץ לקבל מימון נוח.

חברות הלוואות מומלצות

  • קרדיט פוינט

    הלוואות אטרקטיביות לבעלי נכסים