פרייס לס פתרונות מימוןחברת פרייס לס פתרונות מימון בע"מ היא חברת המימון של קבוצת פרייס לס שכוללת מגוון שירותים כלכליים ופיננסיים, חברת המימון מציעה מגוון שירותי מימון לצד פתרונות ייעוץ וליווי כלכלי ועסקי. פרייס לס פתרונות מימון מתמחה בפעילות מימונית ספציפית לכל עסק ומציאת מערכת הפתרונות האידיאלית עבורו.

חלק מקבוצת פרייס לס

חברת האם של פרייס לס פתרונות מימון היא קבוצת פרייס לס עצמה, קבוצה שמציעה לציבור ולעסקים מגוון רחב של שירותים פיננסיים, כלכליים, תחומי מיסוי וחשבונאות. הקבוצה כוללת את המחלקות והפעילויות הבאות: פרייס לס פתרונות מימון, ראיית חשבון, חשבות וניהול כספים, שירותי מיסוי, שירותי נדל"ן, ביטוח פנסיוני, מכללה ללימודי חשבונאות, ייעוץ וליווי עסקי, ייעוץ בתחומי ביטוח שונים, ליווי משפטי.

מנכ"ל ובעלי קבוצת פרייס לס הוא רו"ח יעקב פרייזלר, שמשרד ראיית החשבון שלו מספק מגוון שירותים לקבוצה. מנהל פרייס לס פתרונות מימון וכן את תחום ניהול הכספים הוא רו"ח יניב וולף, משמש גם כסמנכ"ל קבוצת פרייס לס. קבוצת פרייס לס, ובכלל זה גם חברת פרייס לס פתרונות מימון, יושבים ברחוב יגאל אלון 126, תל אביב, קומות 2-3.

כסף שהתקבל מהלוואה

פעילות פרייס לס פתרונות מימון

מעבר לניהול השוטף והפיקוח של מנכ"ל הקבוצה, יעקב פרייזלר ומנהל פרייס לס פתרונות מימון יניב וולף, החברה כוללת כלכלנים ורואי חשבון מקצועיים שמספקים שירות למגוון לקוחות עסקיים מתחומים כגון תעשייה, קמעונאות, נדל"ן, שירותים וכדומה.

פרייס לס פתרונות מימון אינה עוסקת במתן הלוואה חוץ בנקאית ישירות ללקוחותיה אלא עיקר פעילותה הוא בחיפוש ואיתור מקורות מימון לעסקים לקוחות החברה, מקורות מימון אלו כוללים הלוואות לעסקים מהמערכת הבנקאית המסחרית בישראל, המערכת החוץ בנקאית ובמקרים מתאימים גם את מערכת קרנות המימון הממשלתיות או הפילנתרופיות.

כמו כן, פרייס לס פתרונות מימון עוסקת גם בפיתוח וליווי מיזמים שונים מעבר לשלב המימון עצמו, סיוע בשיקום עסקים אשר נקלעו לקשיים שונים ועוד פעילויות פיננסיות שיש להן נגיעה לתחום המימון. הצוות המקצועי של פרייס לס פתרונות מימון כולל גם יוצאי בנקים למיניהם ועוד חברות ציבוריות או ממשלתיות (מס הכנסה למשל) כך שיש לה כלים וקשרים למצוא פתרונות מימון רבים ואידיאליים בהתאם למצב ולדרישות העסק הלקוח.

פירוט השירותים של פרייס לס פתרונות מימון

מעבר להגדרות הפעילות הכלליות שצוינו לגבי פרייס לס פתרונות מימון, שירותיה הספציפיים הרבים שמציעה החברה הם:
פעילות כלכלית

כתיבת תכנית עסקית, בדיקת היתכנות או נאותות, בניית תכניות הבראה לעסקים, הערכת שווי לעסקים וחברות.

מימון בנקאי

בחינה מקיפה ופרטנית של מסגרת האשראי הבנקאית של הלקוח כולל תנאי אשראי אפשריים ועלויות מימון בנקאיות, בחינת אפשרויות וכדאיות הגדלת מסגרת האשראי הבנקאית ובדיקת חלופות מימון – בנקאיות וחוץ בנקאיות.

מימון חוץ בנקאי

בחינת מימון מחברות כרטיסי האשראי, בחינת כדאיות פקטורינג, חיפוש אחר הלוואות חוץ בנקאיות אטרקטיביות, בדיקת קרנות הסיוע השונות, בדיקת פתרונות ליסינג למיניהם ועל פי הצורך, שירותי מכתבי  אשראי דוקומנטריים (Letter of Credit), סיוע בהנפקת כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים.

מימון באמצעות נדל"ן

בחינת נכסי נדל"ן קיימים בבעלות הלקוח כאמצעי גיוס הלוואות חדשות, פרייס לס פתרונות מימון מציעה שירותי ליווי ומימון מיזמי בנייה, טיפול ומימון בנכסי נדל"ן מניב.

השירות של פרייס לס פתרונות מימון הוא מקיף ורחב מאוד בתחום המימון והליווי העסקי לעסקים מכל הסוגים, ניתן לקבל את השירות בלעדית כסיוע לעסקים בכל השלבים והרמות או לצד סיוע שמתקבל מקרנות מימון או סיוע שונות.

חברות הלוואות מומלצות

  • קרדיט פוינט

    הלוואות אטרקטיביות לבעלי נכסים