משכנתאות מזרחי טפחותבנק מזרחי טפחות הוא הבנק הרביעי בגודלו בישראל והוא נוצר בעקבות המיזוג הבנקאי הגדול בתולדות המדינה, בין בנק מזרחי לבנק טפחות למשכנתאות בשנת 2005. שני הבנקים תמיד היו חלק מאותה קבוצה בנקאית אך פעילותם התנהלה בנפרד – כאשר בנק מזרחי היה בנק מסחרי רגיל וטפחות בנק למשכנתאות בלבד.

כמו כן, בשנת 2009 מוזג במלואו גם בנק אדנים למשכנתאות אל תוך בנק מזרחי טפחות, גם הוא היה שייך לקבוצה אך המיזוג הגדיל אף יותר את כוחו של מזרחי טפחות בשוק המשכנתאות. בנק מזרחי טפחות מחזיק גם בשליטה משותפת (50%) בבנק יהב (יהב מציע משכנתאות של מזרחי טפחות)

לוגו של בנק מזרחי טפחות הלוואות

בעלי השליטה בבנק, באחוזים שווים, הם משפחת עופר ומשפחת ורטהיים (בעלי קוקה קולה ישראל), מזרחי טפחות הוא חברה ציבורית שנסחרת בבורסה. כיום מזרחי טפחות מספק ללקוחותיו את מגוון השירותים הבנקאיים שקיימים בישראל, לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי כאחד, מזרחי טפחות פעיל מאוד בשוק המשכנתאות ונחשב לגורם בעל כוח וניסיון אדירים מבחינה זו.

מזרחי טפחות – הבנק המוביל בשוק המשכנתאות

הבנק הוא הגורם המוביל והחזק ביותר בשוק המשכנתאות הפרטיות בישראל מבחינת נתח שוק והיקפי אשראי, כאמור כתוצאה מהמיזוג בין מזרח לטפחות, בשילוב בנק אדנים. מזרחי טפחות מציע את כל מסלולי המשכנתא הנפוצים לצד מסלולים מיוחדים:

משכנתא צמודה בריבית קבועה: במסגרת משכנתא בריבית קבועה הקרן צמודה למדד המחירים לצרכן והריבית נקבעת מראש ואינה משתנה לאורך תקופת ההלוואה.

משכנתא צמודה בריבית משתנה: במשכנתא בריבית משתנה יש הצמדה למדד והריבית משתנה בהתאם לעוגן ריבית משכנתא שנקבע מראש וכל תקופה ידועה מראש. מסלול ברמת סיכון גבוהה יותר.

משכנתא לא צמודה בריבית קבועה: מזרחי טפחות מציע גם מסלול יחסית נדיר ובעל שיעורי ריבית יחסית גבוהים אך שבו אין הצמדה למדד והריבית קבועה ואינה משתנה, מסלול שמוכר כמשכנתא בטוחה. יודעים מראש כמה מחזירים.

על בסיס הפריים וללא הצמדה: מסלול ריבית משתנה על פי ריבית הפריים (ריבית בנק ישראל + 1.5%) וללא הצמדה למדד.טוב לתקופות של הורדות ריבית או ריבית נמוכה.

משכנתא צמודת מט"ח: קרן ההלוואה היא שקלית אך ההצמדה היא לשער יציג של הדולר או האירו, הריבית נקבעת על פי ריבית הליבור הבריטית בכל 3-6 חודשים.

מזרחי טפחות מציע את כל שיטות החזר המשכנתא הנפוצות בשוק לצד אפשרויות ספציפיות ללקוח: על פי לוח שפיצר (קרן וריבית בכל חודש), הלוואות בלון / גרייס, החזר חודשי מופחת בתחילת הדרך, החזר חודשי יורד, הלוואות גישור, החזר חודשי גמיש ועוד.

ההלוואות של בנק מזרחי טפחות

הלוואה למימון חופשה

מזרחי טפחות משתף פעולה עם חברת הנסיעות אשת טורס ומציע הלוואה למימון חופשה של עד 60,000 ש"ח לתקופת החזר של שנה – ללא ריבית והצמדה.

הלוואות מימון רכב של מזרחי טפחות

מזרחי טפחות מאפשר לקבל מימון של עד 100% משווי הרכב הנרכש, ללקוחות מסוימים (בעלי כרטיס טפחות למשל) מאפשר מזרחי טפחות לקבל הלוואה לרכישת רכב לתקופה של עד 20 שנה בריבית פריים + 2.75% (ניתן לשינוי בכל עת) ולשאר הלקוחות אפשרויות ההחזר והריבית אטרקטיביות ומגוונות.

הלוואות אקספרס לכל מטרה

מזרחי טפחות מציע מגוון הלוואות אקספרס – באישור מהיר וללא בירוקרטיה – לכל מטרה, הלוואות אלו ניתנות בייחוד במסגרת שיתופי פעולה של מזרחי טפחות עם חברות כרטיסי האשראי. ניתן לקבל מימון של עד 60,000 לחמש שנים. מזרחי טפחות מעניק מטעמו הלוואות לכל מטרה עד 40,000 ש"ח שכוללות שעבוד של נכס קיים ולתקופות ארוכות מאוד.

כמו כן, מזרחי טפחות מציע מגוון הלוואות לסטודנטים למימון לימודים, כולל אפשרות גרייס להחזר ההלוואה ועוד מגוון הלוואות מקיף.

חברות הלוואות מומלצות

  • קרדיט פוינט

    הלוואות אטרקטיביות לבעלי נכסים