הלוואות על חשבון קופת גמלהאם יש לך קופת גמל? כמה כסף צברת בקופה? הידעת כי אפשר לקחת הלוואות נוחות בריבית אטרקטיבית על חשבון קופת גמל?

הלוואות כנגד קופת גמל מאפשרות לך להגשים חלומות, להחליף את הרכב הישן, לצאת לחופשה עם כל המשפחה, לשפץ את הבית ועוד. זו הלוואה המיועדת רק לעמיתים המפקידים כסף לקופת גמל מסוימת, כאשר סכום ההלוואה תלוי בכסף שצברת עד כה בקופת הגמל שלך.

פגישה עסקית לצורך חתימה על הלוואה מקופת גמל

ריבית אטרקטיבית

הלוואות על חשבון קופת גמל הפכו לפופולריות בשנים האחרונות בעיקר בגלל הריבית הנמוכה. זו אפשרות מצוינת לכל מי שמחזיק קופת גמל וזקוק להלוואה, מאחר וההלוואה נחשבת לזולה ואפשר לקבל תנאי החזר גמישים ומותאמים אישית.

חשוב לזכור כי הפקדה חודשית בקופת גמל מזכה אותך בהטבה מהמדינה כיוון שאין צורך לשלם מס רווח הון בעת שחרור הכספים. קופת גמל היא מכשיר איכותי לחסכון פנסיוני לטווח הארוך עבור שכירים ועצמאים. הכסף שנצבר לזכותך בקופת גמל ישמש אותך כמקור הכנסה לאחר הפרישה מהעבודה.

כיום, אפשר לקחת הלוואות כנגד קופת גמל במקום להתחייב להלוואה מהבנק או מגוף פיננסי אחר. קופות הגמל השונות מציעות תנאים אטרקטיביים לעמיתים המעוניינים לקחת הלוואה על חשבון קופת הגמל שלהם, למעשה החברות כמעט ולא לוקחות סיכון כיוון שהכסף נמצא ברשותן.

כדי לקחת הלוואות על חשבון קופת גמל השאר פרטים ליצירת קשר בטופס למטה – היועצים של פורטל הלוואות בריביות אטרקטיביות יפנו את בקשתך לגורמים הרלוונטיים ויסייעו לך לקבל את ההלוואה בתנאים הנוחים ביותר.

נושאים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואה לכל מטרה

הלוואה חוץ בנקאית

חברות הלוואות מומלצות

  • קרדיט פוינט

    הלוואות אטרקטיביות לבעלי נכסים