הלוואות לשיפוץ דירהעונת השיפוצים בישראל מתחילה לפני פסח, אך רוב השיפוצים נעשים בחודשי הקיץ. לפני תחילת העונה החמה חברות מימון ובנקים מציעים מגוון הלוואות לשיפוץ דירה, אך אין למהר ולקחת הלוואה אלא יש לבדוק את כל הפתרונות האפשריים כדי להוזיל עלויות ולשפר תנאים.

רוב הישראלים לוקחים הלוואות לשיפוצים כיוון שאין להם מספיק כסף נזיל פנוי. הלוואות שיפוצים לוקחים בדרך כלל כאשר מתכננים שיפוץ מקיף בנכס, בין אם רוכשים דירה ורוצים לשפץ אותה כדי להתאים אותה למשפחה, ובין אם מעוניינים לחדש את עיצוב הבית.

שני אנשים חותמים על טופס הלוואה לשיפוץ דירה

הלוואות לשיפוץ דירה אפשר לקחת מגופים פיננסיים שונים כגון בנקים, חברות כרטיסי האשראי, חברות מימון פרטיות או מחברות הביטוח ובתי ההשקעות המנהלים את כספי הפנסיה. בנוסף, יש אפשרות לקחת הלוואות לשיפוץ הבית באמצעות משכנתא לשיפוצים, זהו מסלול אטרקטיבי המתאים בעיקר למי שמתכנן שיפוץ מקיף ויקר, וזקוק למימון נוח ולתקופת החזר ארוכה כמו במשכנתא רגילה.

הלוואות לשיפוץ דירה בתנאים אטרקטיביים

אם אתם זקוקים להלוואה נוחה לשיפוץ קל בנכס, באפשרותכם לקבל הלוואה לכל מטרה במהירות וללא ערבים. אפשר לקבל הלוואות לשיפוצים מחברות כרטיסי האשראי ומחברות מימון פרטיות, אך בדרך כלל הסכום מוגבל עד 80,000 ₪.

לכן, כאשר אתם מתכננים שיפוץ מקיף ויקר בסכום של 100,000 ₪ או למעלה מכך, כדאי לפנות לבנקים ולערוך ביניהם סקר שוק, ואפשרות נוספת היא לבדוק הלוואה לשיפוצים על חשבון קרן פנסיה, קרן השתלמות או קופת גמל. כמו כן, אפשר לממן את השיפוץ היקר באמצעות משכנתא, כך אפשר לקבל ריביות נמוכות, לבחור במסלולים שונים כדי לפזר סיכונים ולהנות מהחזרים חודשיים נמוכים לתקופה ארוכה, עד 30 שנה.

השאירו פרטים ליצירת קשר באתר והמומחים של פורטל הלוואות בריביות אטרקטיביות יסייעו לכם לקבל הלוואות לשיפוץ דירה בתנאים המשתלמים ביותר ובהתאמה אישית מלאה.

נושאים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה מיידית

חברות הלוואות מומלצות

  • קרדיט פוינט

    הלוואות אטרקטיביות לבעלי נכסים