הלוואות למשפחותמשפחות רבות בישראל חיות מהלוואה אחת לאחרת, בעיקר בגלל יוקר המחיה והרצון לשמור על איכות חיים גבוהה. כאשר בודקים כמה משלמים על ההלוואות מגלים כי מדובר במימון יקר, לכן חשוב לקחת הלוואות למשפחות בריבית אטרקטיבית ובהתאם ליכולת ההחזר של משק הבית.

60,000 ש"ח להלוואה

הלוואות למשפחות

ישנם ארגונים ועמותות המציעים כיום הלוואות למשפחות במצוקה וכן הלוואות למשפחות ברוכות ילדים ללא ריבית או בריבית מאוד נמוכה, למשל הלוואות למשפחות המתמודדות עם מצב כלכלי מאתגר דרך הארגון הפיננסי החברתי עוגן.

בדרך כלל המשפחות לוקחות הלוואות מהבנקים המסחריים, אך כיום יש תחרות גבוהה בשוק ההלוואות ועם כניסתו לתוקף של חוק אשראי הוגן חשוב לבחון פתרונות נוספים מחברות חוץ בנקאיות, למשל חברות כרטיסי האשראי, חברות מימון פרטיות בעלות היתר ממשרד האוצר והלוואות על חשבון כספי הפנסיה או קרן השתלמות.

גופים פיננסיים שונים אינם ממהרים להציע הלוואות למשפחות במצוקה או לתת הלוואות למשפחות בעלות יכולת החזר נמוכה, לכן כדאי לפנות ליועץ מנוסה שמכיר את כל האפשרויות והמסלולים של הלוואות למשפחות.

רוצים לקבל הלוואה נוחה? השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר והמומחים של פורטל הלוואות בריביות אטרקטיביות יסייעו לכם לקבל ולבחור הלוואות למשפחות בהתאמה אישית ובתנאים המשתלמים ביותר.

חברות הלוואות מומלצות

  • קרדיט פוינט

    הלוואות אטרקטיביות לבעלי נכסים