הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרההלוואות לא חייבים לקחת רק מהבנקים, במיוחד כיום לאחר כניסתו לתוקף של חוק האשראי ההוגן. הבנקים מציעים בדרך כלל הלוואות נוחות, אך אם היסטוריית האשראי שלכם תקינה תוכלו לקבל הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה במהירות ובתנאים אטרקטיביים.

יש מגוון אפשרויות לקבל הלוואות לא מהבנק, למשל הלוואות מחברות כרטיסי האשראי, הלוואות על חשבון כספי הפנסיה או על חשבון קרן השתלמות, וכמובן הלוואות נוחות ללא ערבים מחברות המימון הפרטיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר.

פגישת אנשי עסקים להלוואה חוץ בנקאיתמי מציע הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים נוחים?

בענף ההלוואות יש תחרות גבוהה בין חברות המימון החוץ בנקאי לבין הבנקים. בעבר הלא רחוק הבנקים שלטו ללא עוררין בענף ההלוואות, אך כיום ישראלים רבים מעדיפים לקחת הלוואות חוץ בנקאיות לא מהבנק, מסיבות שונות, למשל תנאים טובים יותר, פריסת תשלומים ארוכה, אין צורך להתמודד עם ביורוקרטיה מתישה ומורכבת המאפיינת את הבנקים, ובעיקר מהסיבה שהלוואה חוץ בנקאית אינה משפיעה על מסגרת האשראי בבנק.

ניתן לקבל הלוואות חוץ בנקאיות ללא ריבית מהאגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית – IFLA, כמו כן במקרים מסוימים אפשר לקבל הלוואה ללא ריבית גם מהבנק אם יש מבצע לפתיחת חשבון והעברת משכורת חודשית קבועה לחשבון החדש. גם ארגוני גמ"ח וצדקה מציעים הלוואות ללא ריבית, בדרך כלל לנזקקים, אך הסכומים יחסית נמוכים ויש להמתין זמן רב בתור.

ברוב המקרים אפשר לקבל הלוואה חוץ בנקאית בריבית נוחה דרך חברות כרטיסי האשראי ומחברות פרטיות למימון חוץ בנקאי. כדאי לדעת כי יש אפשרות לקחת הלוואות חוץ בנקאיות ללא כרטיס אשראי, חברות האשראי מציעות הלוואות עד 50,000 ₪ או למעלה מכך, ללקוחות כל הבנקים, גם למי שאין ברשותו כרטיס אשראי.

יחד עם זאת, חברות המימון הפרטיות מציעות בדרך כלל הלוואות חוץ בנקאיות ללא ערבים, באישור מיידי ולכל מטרה, אך כדאי להשוות את התנאים להלוואות חוץ בנקאיות אחרות.

הלוואה מהירה לכל מטרה

כל אדם זקוק מדי פעם להלוואה באישור מהיר ולכל מטרה, אך יש להחזיר את ההלוואה לכן אין לקחת סיכונים מיותרים וכדאי לקבל ייעוץ מקצועי כדי לקבל החלטה נכונה. ראוי לציין כי אפשר לקבל הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה בלי לקום מהספה ובלי להתקשר ולהמתין למענה אנושי. כיום, אפשר למלא פרטים אישיים באתר ולקבל הצעה מהירה להלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה.

צוות המומחים של פורטל הלוואות בריביות אטרקטיביות מסייע לישראלים רבים לקבל הלוואות חוץ בנקאיות עם או ללא ריבית, ולכל מטרה וצורך. אנו עורכים עבורכם סקר שוק מהיר ומבצעים השוואת תנאים ועלויות, על מנת להתאים עבורכם את ההלוואה המשתלמת ביותר, בהתאמה מדויקת ליכולת ההחזר ולמצב הפיננסי שלכם. למידע נוסף ולהצעה משתלמת להלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה – אנא השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

חברות הלוואות מומלצות

  • קרדיט פוינט

    הלוואות אטרקטיביות לבעלי נכסים