הלוואות ויזה כאלבישראל בשנים האחרונות נחקק חוק חדש בו חל איסור חריגה ממסגרת האשראי של חשבון העו"ש. בשל חוק זה נוצר מצב בו אנשים רבים היו זקוקים להלוואות על מנת לסגור את המינוס בבנק. בעבר ההלוואות היחידות היו ניתנות דרך הבנקים באמצעות חתימה של ערבים או כנגד ביטחונות. החוק החדש מתנה בריביות את החריגה בחשבון כך שלא משתלם לאף אדם להישאר בחריגה ואנשים מעדיפים לסגור את המינוס במהירות האפשרית. כך נוצר מצב בו נהיו הלוואות חוץ בנקאיות.

הלוואות חוץ בנקאיות

אלו הלוואות שניתנות על ידי חברות כרטיסי אשראי. לעיתים הלוואות אלו הינם משתלמות יותר ובריבית נמוכה יותר. גובה ההלוואה משתנה מחברת אשראי אחת לשנייה. חברות האשראי מציעות הלוואה ללא חתימת ערב או ביטחונות. לפני נתינת ההלוואה ישנו חיפוש בעברו של האדם, באופן בו החזיר את התשלומים, עסקאות שלא אושרו לפני העסקה ומקרים נוספים בהם נראתה חריגה ממסגרת האשראי שניתנה ללקוח.

לוגו של ויזה כאל הלוואות

גובה האשראי שניתן לקבל

באמצעות הלוואה חוץ בנקאית ניתן לקבל אשראי של 30,000 ₪ ואף יותר. את ההלוואה ניתן לחלק ביןן 3-24 תשלומים. הכל לפי בחירותו ויכולתו של הלקוח. על ההלוואה ישנה עמלה של בין 30-45 שקלים כשהריבית הצמודה להחזר ההלוואה הינו בין פריים 1.5% עד 7.5%.

יתרונות ההלוואה החוץ בנקאית

יתרון משמעותי הינו ששיעור הריבית על חריגה במסגרת העו"ש הינו גבוה בהרבה משיעור הריבית בהלוואה מחברת אשראי. כלומר פעמים רבות משתלם יותר לסגור את החריגה מהחשבון דרך חברות האשראי.

יתרון נוסף הינו שהלוואה חוץ בנקאית ניתן לקבל תוך 24 שעות, ללא צורך לחכות בתורים המעייפים של הבנקים ובאישורים נוספים. ההליך הינו מהיר ויעיל יותר.

מאחר וכל חברת אשראי גובה עמלות וריביות שונות מומלץ לערוך סקר קצר והשוואת הלוואות, וניתן לעשות זאת אף באמצעות האינטרנט. חשוב לברר את הבדלי המחירים ומהי ההלוואה המשתלמת ביותר. הלוואה זו תהיה חלק מהחזרי התשלומים השותפים לכן כדאי לוודא שהיא נוחה ומשתלמת.

היתרונות של חברת ויזה כאל

אחת חברות האשראי אשר מציעות הלוואה משתלמת במיוחד הינה חברת כאל. החברה מאשרת הלוואה של עד גובה 30,000 שקלים. לאחר שלושה ימי עסקים ההלוואה נכנסת ישירות לחשבון הבנק וסוגרת באופן מידי את החריגה מהחשבון.

לחברת כאל ישנו כרטיס נוסף אשר נקרא כרטיס אקטיב. כרטיס זה מאפשר ללקוחות להחליט מה גובה התשלומים אותו הם רוצים להחזיר כל חודש. ניתן לשנות את סכום החיוב בכל עת וכך לצפות קדימה תנודות בחשבון העו"ש של הלקוח ולקבוע את גובה הוצאות החודש של כרטיס האשראי בהתאם.

לחברה סוגי החזרי תשלומים שונים וסוגי קרדיט שונים. כך שכל לקוח יכול למצוא את כרטיס האשראי המותאם לו. בנוסף לסוגי האשראי ישנם גם סוגי הלוואות שונים. הלוואה לרכישת רכב, הלוואה לרכישת בית, הלוואה לטיסה לחו"ל וכולי. כך ניתן לחשוב חכם ולתכנן מראש את ההוצאות בצורה המשתלמת ביותר.

חברות הלוואות מומלצות

  • קרדיט פוינט

    הלוואות אטרקטיביות לבעלי נכסים