הלוואות דיינרסחברת כאל הנה בעלת כרטיסי אשראי שונים. כל כרטיס אשראי בעל יתרונות והטבות שונים. אחד מכרטיסי האשראי הנמצאים ברשותה הינו כרטיס אשראי דיינרס. כרטיס זה מאפשר קבלת הלוואות חוץ בנקאיות והלוואות נוספות. הליך ההלוואה הינו נוח ופשוט ללא כל מאמץ.

מדוע זקוקים להלוואה חוץ בנקאית?

ישנם סיבות רבות ללקיחת הלוואה חוץ בנקאית. מאחר ובימינו מדינת ישראל אוסרת על תושביה להיות בחריגה בחשבון נאלצים אנשים רבים להתמודד ולמצוא פיתרונות אשר יאפשרו להם לחיות עם המצב הקיים. אחד הפיתרונות הנמצאים כיום בשוק הינו הלוואות דרך חברת האשראי.

ניתן לקבל הלוואות לקניית רכב, ליציאה לחופשה בחו"ל, הלוואה לסגירת חובות, הלוואה לחתונה ועוד. הכל לפי צרכי הלקוח ויכולתו לעמוד בתנאי התשלום.

לוגו של דיינרס הלוואות

היתרונות בהלוואה חוץ בנקאית

הלוואות מסוג זה הינן בעלות שיעור ריבית נמוך יותר. בדרך כלל העמלה שניגבת על ההלוואה הינה נמוכה ביותר כשלעיתים אין עמלה כלל. גובה סכום ההלוואה פעמים רבות הינו גבוה יותר ואופן ההחזר הינו מאפשר ונוח יותר.

הלווה אינו צריך ערבים או ביטחונות נוספים ויכול לקבל את ההלוואה במהירות דרך האינטרנט. הלווה מבטיח כי יש לו את היכולות להחזיר את גובה ההלוואה ומראה זאת באמצעות סריקת העבר של כרטיס האשראי, אם נדחו תשלומים או היו חריגות בתשלום.

חברת כאל

חברת כאל הינה חברת אשראי אשר פועלת בישראל שנים רבות. החברה מציעה פיתרונות והלוואות חוץ בנקאיות עד גובה של 30,000 ₪. דרך חברת כאל יכולים הלקוחות  להיות בעלי כרטיסי אשראי של חברת כרטיס כאל או בעלי כרטיסי אשראי של חברת דיינרס.

כרטיס דיינרס

זהו כרטיס אשראי בינלאומי של חברת דיינרס המשווק בארץ על ידי חברת כרטיסי אשראי כאל. הכרטיס מכובד במדינות רבות בעולם ובעל הטבות רבות גם בארץ. זהו כרטיס המאפשר למשתמשים בו ליהנות משירותי האשראי בחו"ל ובארץ.

בשל היותו כרטיס אשראי מתגלגל ניתן באמצעותו לקבל הלוואות חוץ בנקאיות בפשטות ובמהירות. בנוסף עובדה זו מאפשרת ללקוח דחיית תשלומים מחודש לחודש. הדבר מסייע לתכנון חכם.

רוב האנשים בישראל מחזיקים את כרטיס אשראי דיינרס ככרטיס אשראי שני מאחר וישנם בתי עסק רבים אשר אינם מכבדים אותו. לעומת זאת המקומות אשר כן מכבדים את הכרטיס מציעות ללקוח הטבות רבות נוספות. הטבות אלו קורצות לאנשים רבים לעשות כרטיס אשראי דיינרס וליהנות מכל העולמות.

ההטבות של כרטיס דיינרס

כרטיס אשראי דיינרס YOU מאפשר לבעל הכרטיס הטבות רבות. זהו כרטיס המעניק הנחות קבועות ברשתות של קבוצת דור אלון ומבצעים רבים נוספים כגון כרטיס שני בקולנוע, הנחות במסעדות ועוד.

מאחר ויש שפע של הטבות מומלץ לברר את ההטבות השונות שהכרטיס מציע על מנת ליהנות מהם במלואם.

כרטיס אשראי דיינרס מאפשר ללקוחותיו ליהנות מכרטיס אשראי בינלאומי, מהלוואות חוץ בנקאיות אטרקטיביות במיוחד ומהטבות רבות ושונות.

חברות הלוואות מומלצות

  • קרדיט פוינט

    הלוואות אטרקטיביות לבעלי נכסים