הלוואה בנק אוצר החיילבנק אוצר החייל הוא באופן מסורתי בנק המשרת את מגזר המשרתים בכוחות ביטחון השונים במדינת ישראל, כאשר בעבר הבנק היה ייעודי עבורם וכיום מגזר זה עדיין מהווה שיעור לא מבוטל מלקוחות הבנק, הוא פועל גם מול לקוחות פרטיים ועסקיים.

הבנק היה בבעלות בנק הפועלים אך זה נדרש למכור אותו כחלק ממהלך רגולטורי, הוא נרכש על ידיד הבנק הבינלאומי וכיום מהווה חלק מקבוצת הבינלאומי לצד עוד כמה בנקים קטנים ומתמחים. הלוואות בנק אוצר החייל הן בחלקן עצמאיות וייחודיות לבנק זה ובחלקן מגיעות למעשה מהבנק הבינלאומי שהוא בעלי הבנק בפועל.

כך למשל, מבחינת משכנתאות אלו אינן נמנות על ההיצע במסגרת הלוואות בנק אוצר החייל אלא מוענקות בלעדית על ידי הבנק הבינלאומי ומחלקת המשכנתאות שלו.

הלוואות בנק אוצר החייל מוענקות הן בסניפי הבנק הפזורים בכל הארץ או בערוצים הישירים שהם אתר האינטרנט של הבנק והמוקד טלפוני "אוצר ישיר".

לוגו בנק אוצר החייל הלוואות

הלוואות לעובדי משרד הביטחון – במסגרת מכרז

במסגרת מכרז ייעודי לנושא זה, הלוואות בנק אוצר החייל מאפשרות לעובדי משרד ביטחון שיש להם חשבון משכורת פעיל בבנק  אוצר החייל לקבל הלוואות תקציביות של עד 50,000 ש"ח, כאשר את ההלוואות אפשר לקבל ללא הגעה לסניף אלא גם דרך המרכז לשירות ישיר. זוהי הלוואה תקציבית בתנאים מועדפים למשרתי כוחות הביטחון.

הלוואות לכל מטרה

הלוואות בנק אוצר החייל כוללות כמה וכמה אפשרויות של הלוואות לכל מטרה – לימודים גבוהים, חופשות, אירועים פרטיים, כיסוי חובות, מימון רכישות שונות וכן הלאה.

הבנק אינו מפרט את המסלולים באופן אחיד אלא שההלוואה הרלבנטית נתפרת אישית בהתאם לסוג הלקוח ומאפייניו מבחינת הבנק ומבחינת דרישות ההלוואה שלו. אוצר החייל מציע בנקאי אישי לכל לקוח אשר יהיה אחראי על בנייה של מודל ההלוואה המתאים ביותר לשני הצדדים.

הלוואות למימון רכב

הלוואות בנק אוצר החייל כוללות כמה מסלולים אפשריים למימון רכישת רכב. כאשר הבנק מתפאר בחדשנות בתחום זה והצעת מסלולים אטרקטיביים מאוד.

מסלול "מנוף": דרישת הון עצמי של 30,000 ש"ח בלבד, עד 80% משווי הרכב ועם אפשרות לשילוב של הון עצמי של הלקוח, הלוואה רגילה (החזרי קרן+ריבית) והלוואת גישור שאת חלקה מחזירים בתשלום הקרן רק בסיום תקופת ההלוואה.

במסלול זה הלוואת הגישור משמשת כאמצעי מינוף של המימון ורכישת רכב חדש עם מעט הון עצמי, לחלופין אפשר אחרי 5 שנים למכור את הרכב, להחזר את הלוואת הגישור ובסכום הנותר להשתמש כמנוף לרכישת רכב חדש אחר. ההלוואה היא לחמש שנים, עד סכום של 150,000 ש"ח, הלוואת הגישור היא עד למקסימום של 50% משווי הרכב והריבית היא על בסיס הפריים.

מסלול רגיל: הלוואה עד לתקרה של 80,000 משווי הרכב או תקרת סכום בהתאם לסוג הלקוח, מחזירים קרן+ריבית בכל חודש לתקופה של עד 5 שנים. הריבית היא על בסיסי הפריים ובעיקרון מדובר על פריים + 0.5% בלבד ולעיתים פריים – 0.5%.

כמובן שבשני המסלולים יש דרישת לשעבד את הרכב הנרכש לטובת הבנק וכן לשעבוד של פוליסת ביטוח מקיף, או להעמיד ביטחונות אחרים.

הלוואות קת"ש וקחצ"ק

בתור בנק המשרת חלקים נרחבים של מגזר עובדי מערכות הביטחון, הלוואות בנק אוצר החייל כוללות עוד מסלולים ייעודיים למגזר זה. הלוואת קת"ש מיועדות לאנשי קבע ולגמלאי צה"ל והסכומים הם עד 75,000 ש"ח דרך הסניפים או 50,000 ש"ח במרכז לשירות ישיר.

הלוואות קחצ"ק לאנשים בקבע ולגמלאי צה"להן לקוחות פעילים של הבנק ולקוחות בנקים אחרים. ההלוואות הן על חשבון קחצ"ק ותלויות בסכומי הצבירה בקרן החיסכון.

בנוסף למסלולים אלו של הלוואות בנק אוצר החייל, הבנק מציע הלוואות מיוחדות לסטודנטים, כאשר תנאי הריבית וההחזר אטרקטיביים מאוד ובהחלט מסייעים לציבור ייחודי זה למימון שכר הלימוד או הוצאות אחרות בתקופת הלימודים.

חברות הלוואות מומלצות

  • קרדיט פוינט

    הלוואות אטרקטיביות לבעלי נכסים