מימון ישיר מקבוצת ביטוח ישירחברת מימון ישיר, הפעילה בעיקר בתחום המימון החוץ בנקאי לרכישת רכבים חדשים או משומשים, קיימת מאז שנת 2007 והיא חלק צומח ומתפתח בקבוצת הביטוח והפיננסים ביטוח ישיר.

קבוצת ביטוח ישיר, חברה ציבורית בשליטת חברת צור שמיר אחזקות שבבעלות משפחת שניידמן, היא מהגורמים המרכזיים בתחום הביטוח הישיר בישראל – ביטוח ללא תיווך של סוכן אלא רק באמצעות מוקדי מכירה ישירים. לקבוצה אחזקה עיקרית בדמות חברת הביטוח, שהחלה את דרכה בתחום ביטוחי הרכב, בעלות מלאה על חברת מימון ישיר וכן אחוזים בבית ההשקעות מיטב. בסוף 2010 מוזג בית ההשקעות של הקבוצה, ישיר בית השקעות, אל מיטב וכיום פעילותו מהווה חלק מבית ההשקעות הממוזג.

מימון ישיר מקבוצת ביטוח ישיר

כניסה לתחום האשראי החוץ בנקאי

עד 2007 קבוצת ביטוח ישיר עסקה בעיקר בתחום הביטוח ובשנה זו הקבוצה ביצעה מהלך אסטרטגי של כניסה לתחום האשראי החוץ בנקאי עם הקמת חברת מימון ישיר. בהקמת מימון ישיר החברה באה לתפוס נתח שוק מהתחום של הלוואות חוץ בנקאיות המתפתח בישראל וכן על מנת לתת מענה ללקוחותיה מתחום הביטוח גם ברכישת הרכב עצמו יחד עם חבילה מלאה שכוללת גם ביטוח וגם מימון ישיר שלו.

נקודות מפתח בפעילות מימון ישיר

 •  החברה מספקת מערך פיתרונות מקיף לגבי מימון חוות בנקאי של רכישת רכבים חדשים ומשומשים – הלוואות לרכישת רכב.
  •    מימון ישיר מציעה מימון לרכישת רכב שבו ההחזרים הם בתשלום חודשי קבוע, בדומה לליסינג מימוני.
  •    החברה מתמחה בתפירת חבילות שירות מלאות שכוללות פיתרון מימוני וביטוחי על פי צרכי הלקוחות.
  •    מימון ישיר פועלת לחסוך זמן ובירוקרטיה ללקוחותיה באמצעות מוקדי שירות ומכירה יעילים.
  •    מימון ישיר מפעילה שיתופי פעולה עם גורמים מובילים בתחום הרכב.

איך מקבלים את המימון לרכישת הרכב?

כל גורם שקונים ממנו רכב, בין אם מדובר על אדם פרטי ורכב יד שניה או סוכן מורשה ורכב חדש, לא יספק את הרכב עד קבלת מלוא הסכום כמובן. לכן יש לקבל את המימון מחברת מימון ישיר מראש ולסגור את כל תנאי ההלוואה, כולל תשלום המקדמה וכדומה. חברת מימון ישיר מעמידה לרשות הקונה (מי שלווה ממנה את הכספים) צ'ק בנקאי מטעם בנק הדואר לפקודת הגורם שמוכר את הרכב, כאשר הצ'ק הבנקאי מסופק ללקוח של מימון ישיר במעמד העברת הבעלות בבנק הדואר. כל תשלום שמעבר לסכום המימון אותו מימון ישיר מעניקה, משלם הקונה למוכר עצמאית ועל פי סיכום ביניהם.

חשוב לציין כי החתימה על מסמכי ההלוואה מבוצעת באותו זמן ומעמד בבנק הדואר, עד אז כל ההתקשרות של הלקוח עם מימון ישיר היא טלפונית ואין צורך להגיע למשרדי החברה.

מסלולי מימון של מימון ישיר

על פי רוב, מימון ישיר מעניקה מימון של עד 70% מערך הרכב הנרכש, סכומי ההלוואות הם בין 30,000-120,000 ש"ח ויש תורך לשלחם מקדמה שנגזרת משווי הרכב, סוג ההלוואה ונתונים אחרים לגבי הרכב והלווה עפ"י שיקולי מימון ישיר. סוגי הריבית שחברת מימון ישיר מציעה במסלולי ההלוואה שלה הם ריבית קבועה צמודה למדד, על בסיס הפריים או ריבית שקלית ללא הצמדה למדד. ההלוואות של מימון ישיר הן עד 60 חודשים.

שלם כפי יכולתך: הלקוח בוחר את התשלום החודשי שהוא רוצה לשלם בהתאם לשווי הרכב וגובה המקדמה.

רכב בתשלומים: הלקוח בוחר את מספר התשלומים הרצויים לו בהתאם לשווי הרכב והמקדמה וכך נקבע ההחזר החודשי.

החזר של 999 ש"ח לחודש: משלמים מקדמה על פי שווי הרכב ומשלמים החזר של 999 ש"ח לחודש, חודשי ההחזר נקבעים עפ"י נתוני ההלוואה.

מידע נוסף על מימון באמצעות חברת ביטוח.

חברות הלוואות מומלצות

 • קרדיט פוינט

  הלוואות אטרקטיביות לבעלי נכסים