הלוואות בנק לאומיבנק לאומי הוא הבנק הגדול במדינה, מבחינת היקף לקוחות והיקף פעילות בנקאית – כאשר פעילות בנקאית עיקרית של לאומי ושל כל הבנקים היא מתן אשראי לציבור ולמגזר העסקי.

בנק לאומי מציע מגון רחב של הלוואות למגזר הפרטי והעסקי, כאשר מבחינת הלוואות משכנתא הבנק מפעיל חברה בת בבעלות מלאה שהיא בנק לאומי למשכנתאות אשר פועל רק בתחום זה עבור הבנק ועושה זאת במסגרת הסניפים הרגילים של לאומי בפריסה ארצית.

נספק סקירה קצרה וכללית על ההלוואות של בנק לאומי, כאשר המשכנתאות הן תחום נפרד מההלוואות השונות למגזר הפרטי ולכן הן לא מפורטות כאן, אך לאומי למשכנתאות מציע את כל המסלולים המקובלים וגם ייחודיים לו ללקוחות כל הבנקים.

לוגו של בנק לאומי הלוואות

הלוואות להפקדת כספים לקופות גמל וקרנות השתלמות

בנק לאומי מציע הלוואות שנועדו להפקדת סכומים גדולים לקופות גמל וקרנות השתלמות, בעיקר לתורך ניצול מלוא הטבות המס שמסלולים אלו מציעים לחוסכים. לאומי מציע הלוואה של עד 60% משווי קופת גמל ועד 70% מקרן השתלמות, כאשר מדובר על הלוואות בריבית משתנה על בסיס הפריים והחזר של שנתיים.

בנוסף, בנק לאומי מציע הלוואות גישור שניתנות נגד תשלום חזרה לבנק באמצעות פירעון קופת גמל או קרן השתלמות במועד מאוחר יותר וידוע מראש. סכום ההלוואה במפתח זהה למסלול הקודם וההחזר הוא שיטת דחייה (בלון) לשנתיים או שנה.

לאומי מציע גם מימון לכל מטרה על בסיס קופות גמל או קרן השתלמות, על פי מפתח דומה לאלו שפורטו כבר ולתקופות ארוכות יותר.

הלוואת דיגיטל – הלוואות אקספרס

בנק לאומי מציע שלל הטבות ללקוחות שמבצעים פעולות בערוצי הדיגיטל של הבנק, בעיקר באינטרנט. הבנק מציע הלוואות אקספרס של עד 130,000 ש"ח לכל מטרה, ללא ערבים, ללא ביטחונות וללא עמלות טיפול. מדובר על הלוואה לחמש שנים, בריבית על בסיס הפריים,אפשרות לגרייס של חצי שנה ופירעון מוקדם באינטרנט באופן מיידי (בסניף יש להודיע מראש).

הלוואה בתנאי אשראי מותאמים אישית – החזר קבוע

מבחינת ההלוואות של בנק לאומי, הבנק מציע הלוואות בהחזר קבוע שבהן תנאי האשראי נקבעים על פי רצון, צרכי ויכולות הלקוח. ניתן לקבל עד 80,000 ש"ח לחמש שנים כאשר ההחזר החודשי מחושב מראש לתשלומים שווים וקבועים שמתחילים ב-99 ש"ח לחודש ונעים עד 1,599 ש"ח. הריבית כמובן קבועה.

באופן דומה, בנק לאומי מציע הלוואה גמישה של עד 50,000 ש"ח שבה הלקוח בוחר את גובה ההחזר החודשי מראש.

הלוואה "הפוכה"

מסלול בו לאומי מציע ללקוחות לפרוס את קבלת ההלוואה באופן דומה לפריסת ההחזרים החודשיים – כמובן שלא מחזירים גם בכל חודש סכום אלא בסיום התקופה מחזירים את ההלוואה בתשלום חד פעמי. הבנק מזכה את חשבון הלקוח בסכום מסוים מסך ההלוואה, ההלוואות הן בין 5,000-100,000 ש"ח לתקופה של עד 36 חודשים (בכל חודש מקבלים חלק מהכסף), בריבית על בסיס הפריים.

הלוואות שיעורי נהיגה

עד 5,000 ש"ח, עד שנתיים של החזרים חודשיים שווים, ריבית משתנה על בסיס פריים.

הלוואות למימון רכב

לאומי מציע כמה מסלולי מימון לרכב.
•    הלוואה מיוחדת לרכישת רכב היברידי (מנוע חשמל + דלק). 80% מימון בריבית פריים לחמש שנים.
•    מימון של עד 80% לרכב חדש, ללקוחות כל הבנקים ולחמש שנים.
•    הלוואת רכב בתשלום מאוחר, לאומי מציע לקבל עד 60% לחמש שנים, כאשר ניתן לשלם בכל חודש ריבית בלבד ואת הקרן להתחיל להחזיר רק אחרי 3 שנים, ללקוחות כל הבנקים.

מעבר לכך ההלוואות של בנק לאומי כוללות גם הלוואות לסטודנטים לתשלום שכר לימוד ומימון מחייה, הלוואות לכרטיסי אשראי של לאומי קארד והלוואות מיוחדות לפריסת תשלומי חשבונות.

חברות הלוואות מומלצות

  • קרדיט פוינט

    הלוואות אטרקטיביות לבעלי נכסים