הלוואות הבנק הבינלאומיהבנק הבינלאומי הוא החמישי בגודל במערכת הבנקאית בישראל, הוא נמצא בשליטת איש העסקים צדיק בינו ושותפיו האוסטרליים וכחלק מהקבוצה של הבנק נמנים גם בנק אוצר החייל, בנק פועלי אגודת ישראל ובנק מסד. הבנק מתמחה בפעילות בשוק ההון, אשראי עסקי וכמובן מנהל פעילות קמעונאים ענפה למשקי בית ועסקים קטנים – חשבונות עו"ש, ניהול חשבונות ניירות ערך, אשראי והלוואות ועוד.

הלוואות הבנק הבינלאומי כוללות מגוון רחב מאוד של הלוואות, החל מהלוואות מהירות ולכל מטרה ועד משכנתאות בסכומים גדולים ולשנים רבות.

לוגו של הבנק הבינלאומי הלוואות

הלוואות לכל מטרה – מסלולים "יצירתיים"

עיקר הסוגים של הלוואות הבנק הבינלאומי הן הלוואות לכל מטרה, כאשר הבנק עצמו מגדיר מסלולים אלו כפתרונות מימון יצירתיים. כמה ממסלולי ההלוואות שהבנק מפרסם בהקשר להלוואות לכל מטרה כוללים את הדוגמאות הבאות:

  • מסלול ריבית יורדת, עד 100,000 ש"ח: ריבית משתנה על בסיס הפריים, לתקופה של עד 54 חודשים, בכל חצי שנה יורדת הריבית ב-0.5% עד לרמת הפריים בלבד – מתחילים בפריים + 4%.
  • מסלול גמיש, עד 50,000 ש"ח כאשר יש גמישות בהחזר ההלוואה בכל חודש: הלוואה שקלית, עד 5 שנים, בשנתיים הראשונות הלווה מחליט כמה להחזיר בכל חודש, עד למינימום של הריבית בלבד, לאחר שנתיים מתחילים לשלם קרן+ריבית. אפשר לבצע פירעון חלקי מלא או חלקי ללא קנסות ועמלות.
  • מסלול "עם סוף טוב", עד 180,000 ש"ח עם אפשרות ההחזר המשתלמת ביותר מבין שלוש חלופות: הלוואה לשנה, בסיום התקופה נקבע מסלול ההחזר הכדאי ללקוח – צמוד למדד, בריבית קבועה או צמוד לפריים.
  • הלוואה מתגלגלת, עד 50,000 ש"ח ואופציה להגדלת הסכום בכל 6 חודשים: ריבית משתנה על בסיס הפריים, ל-36 חודשים, המסלול מתחדש וכך בכל חצי שנה מועברת לחשבון העו"ש הלוואה נוספת בגובה ההחזרים שבוצעו בחצי השנה האחרונה – אפשר להפסיק תא החידוש בכל עת.
  • מסלול עם "חופש", עד 40,000 ואפשרות לעצירת תשלומים ל-3 חודשים בכל שנה: עד 48 חודשים, אפשר לבחור 3 חודשים רצופים שבהן לא מחזירים את ההלוואה.
  • הלוואה לחגים: עד 40,000 ש"ח לעד 66 חודשים, הייחוד של המסלול הוא בתקופת גרייס של עד שנה בתחילת תשלום ההחזרים.
  • הלוואה מקוונת מיוחדת: עד 60,000 ש"ח לעד 5 שנים. מיועדת רק לאישור באתר הבנק או המוקד הטלפוני, אפשר לדחות את ההחזרים בעד שנה ולבצע פירעון מוקדם ללא עמלות וקנסות.

הלוואות אקספרס של הבינלאומי

כחלק מאסטרטגיה מקיפה במערכת הבנקאית, הלוואות הבנק הבינלאומי מציעות תנאים נוחים למי שמבקש את ההלוואה ומקבל עליה אישור דרך אתר הבנק וללא הגעה לסניפים.

הלוואות אקספרס אלו מאושרות במהירות רבה ובכמה לחיצות כפתור באתר הבנק הבינלאומי. הסכומים הם עד 30,000 ש"ח לתקופה של עד 3 שנים.

הלוואות לסטודנטים

כמו כל הבנקים, גם הלוואות הבנק הבינלאומי כוללות הצעות מיוחדות לציבור הסטודנטים. כך הבינלאומי מציע הלוואה של עד 40,000 ש"ח לעד 60 חודשים, במסלול שקלי ועם ריבית פריים למשך שנה אחת מהחזר ההלוואה.

כמו כן קיים מסלול הלוואות הבנק הבינלאומי לסטודנטים המציע הלוואה צמודה למדד, לתקופה של 48 חודשים עם הטבה של 0.5% מהריבית המפורטת בטבלאות הבנק.

הלוואה בניהול אישי

הלוואות הבנק הבינלאומי כוללות גם מסלול הלוואה בניהול אישי, דומה למסלול הלוואה גמישה שכבר תואר אך מקיף ואישי יותר. כך, המסלול מאפשר לקבוע את גובה ההחזר החודשי ולשנות אותו לאורך התקופה דרך האינטרנט, הלווה בוחר את מועד חיוב ההחזר, יש אפשרות לפירעון מוקדם ללא  עמלות ואפשרות לתקופת גרייס מסוימת. עד סכום של 60,000 ש"ח ועד 72 חודשים.

חברות הלוואות מומלצות

  • קרדיט פוינט

    הלוואות אטרקטיביות לבעלי נכסים